🔴 URGJENTE | DRINOR GASHIT 27 vjeqari nga Gjilani i cili po lufton me jeten i nevojiten urgjentisht 100.000€ per ti siguru.

HomeLajme

🔴 URGJENTE | DRINOR GASHIT 27 vjeqari nga Gjilani i cili po lufton me jeten i nevojiten urgjentisht 100.000€ per ti siguru.

🔴 URGJENTE | DRINOR GASHIT 27 vjeqari nga Gjilani i cili po lufton me jeten i nevojiten urgjentisht 100.000€ per ti siguru. NDIHMOJENI & SH

Vetura e godet për vdekje një shtetase siriane në Fushë Kosovë!!
PO KTHENTE FĂ‹MIJĂ‹T NGA SHKOLLA, MERR FLAKĂ‹ AUTOBUSI ME NXĂ‹NĂ‹S?!
Emrat e viktimave nga aksidenti tragjik në Bullgari

🔴 URGJENTE | DRINOR GASHIT 27 vjeqari nga Gjilani i cili po lufton me jeten i nevojiten urgjentisht 100.000€ per ti siguru.

NDIHMOJENI & SHPERNDAJENI 🙏

Drinor Gashi 27 vjeqari nga Gjilani i vetmi djale i familjes Gashi i goditur nga shum semundje pershkak se infeksioni ka demtu mushkerit, te dy veshket (dializ), infeksion ne melqı dhe zemer dhe eshte i intubut nen perkujdesjen intentenziv ne Spital ne Turqi ku po lufton me jeten ne gjdo moment dhe ka nevoj urgjente per mbeshtetjen e secilit Bamires kudo ne Kosove dhe Diaspor.

Fondacionit Humanitar Avni Hyseni ne emer te familjes Gashi i drejtohet Bamiresve per ndihm e qe permes ndihmen tuaj tju lehtesojm dhimbjen dhe friken e familjes Gashi po edhe mundesin qe ta shpetojm jeten e Drinorin te vetmin djal dhe vella duke e siguru shumen e nevojshme.

Mundesit per ndihm per Drinorin jane:

➡️ https://gofund.me/0b2ef146

Deponimi ne llogarin bankare te Fondacioni Humanitar Avni Hyseni.

– Fondacioni Humanitar Avni Hyseni.
– Rruga Ramush Lajqi, Peje, 30000 Kosove.

– Transfer brenda Kosoves ne llogarin bankare ne Banka Kombetare Tregtare: 1920004242031191

– Transfer jashte Kosoves ne llogarin bankare, Banka Kombetare Tregtare:

– IBAN : XK05 1920004242031191
– SWIFT CODE: NCBAXKPR

– Nr kontaktit: +38349853112 – Fondacioni Humanitar Avni Hyseni.

Shpërndajeni
LajmiPress

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0